Trombita mesterkurzus

Dr. Velenczei Tamás a Berlini Filharmonikusok Szólótrombitása mesterkurzust tart a TRIOLA Alapítvány szervezésében.

Időpont:
2013. április 13. 1100 – 1700
FIGYELEM! A kurzus időpontja változott!
Helyszín:
Szegedi Tudományegyetem Zeneművészeti Kar Fricsay Ferenc Hangversenyterem
Szeged, Tisza Lajos krt. 79–81.
Regisztráció:
Aktív résztvevőknek 2013. március 8. és 27. között.
Passzív résztvevőknek a regisztráció 2013. április 13-ig lehetséges.
A foglalkozások:
45 percesek, zongorakísérőt biztosítunk.

1030 Regisztráció

1100 Köszöntőt mond Prof. Dr. Kerek Ferenc DLA tanszékvezető egyetemi tanár, a Szegedi Tudományegyetem Zeneművészeti Kar dékánja

1115 Mesterkurzust tart Dr. Velenczei Tamás trombitaművész, a Berlini Filharmonikusok szólótrombitása, a Herbert von Karajan Orchesterakademie professzora

1400 Ebédszünet

1500 A mesterkurzus folytatása

1700 Bemutatkozik a TRIOLA Alapítvány és a TRIOLA Művészeti Iskola

• A TRIOLA Alapítvány és a TRIOLA Művészeti Iskola tehetséggondozó programjai Czeglédi Ibolya igazgató ismertetője
  • Gondolatok a tehetségről Dr. Gévayné dr. Janurik Márta főiskolai docens ( SZTE Zeneművészeti Kar) előadása
  • „A kezdetektől” – Ifjú hegedűsök műsora Bemutatkoznak Czeglédi Ibolya jelenlegi és volt tanítványai
  • Széplakiné Tamási Gabriella üvegtervező iparművész, a TRIOLA Művészeti Iskola tanárának kiállítása

1800 Helyi fórum, kötetlen beszélgetés

Az érdeklődők számára 18 és 19 óra között kötetlen szakmai beszélgetésre is lehetőség nyílik Dr. Velenczei Tamással.

Aktív és passzív résztvevők jelentkezését várjuk. A kurzus hat aktív résztvevőjét Dr. Velenczei Tamás a beérkezett jelentkezések alapján a szakmai eredmények és a tanári ajánlások figyelembevételével választja ki.

Elsősorban a zeneművészeti szakközépiskolákban, főiskolákon, egyetemeken tanuló tehetséges hallgatók jelentkezését várjuk.

Kérjük a regisztrációnál jelzett időpont pontos betartását. Az aktív résztvevők kiértesítése 2013. április 16-ig megtörténik.

Passzív és aktív résztvevők számára egyaránt ingyenes.

Információ: Czeglédi Ibolya +36 70 2793 465

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

A mesterkurzus a TÁMOP-3.4.4/B-11/2-2012-0027 című „Társastánc, képző-és iparművészet, zene területén végzett tehetséggondozó tevékenység bemutatása, tehetségpont kialakítása a TRIOLA Iskolában” nyertes pályázat projektnapjának része.